19.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта – 32 сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 31.01.2012р. № 741 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлового приміщення (житлового будинку) у нежитлове під розміщення об’єктів невиробничої сфери та нежитлового приміщення у житлове в місті Чернівцях»

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується.

Рішення 32 сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 31.01.2013р. № 741 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлового приміщення (житлового будинку) у нежитлове під розміщення об’єктів невиробничої сфери та нежитлового приміщення у житлове в місті Чернівцях».

2. Назва виконавця заходів з відстеження.

Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради.

3. Цілі прийняття акта.

Метою регуляторного акта є організація і впорядкування порядку надання дозволу на переведення житлового приміщення (житлового будинку) у нежитлове під розміщення об’єктів невиробничої сфери та нежитлового приміщення у житлове в місті Чернівцях власниками яких є фізичні та юридичні особи.

4. Строк виконання заходів з відстеження.

Повторне відстеження проведено за період з моменту прийняття регуляторного акта по січень 2014 року.

Заходи з періодичного відстеження регуляторного акта провести через 3 роки після здійснення повторного його відстеження.

5. Тип відстеження.

Повторне відстеження.

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

Результати відстеження одержані внаслідок аналізу стану запровадження регуляторного акту.

Результативність даного регуляторного акта відстежується постійно з дня опублікування. При повторному відстеженні результативності використовувалися:
– загальна кількість заяв поданих мешканцями м. Чернівців про надання дозволу на переведення житлових приміщень в нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери в співпраці з центром надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради;
– загальна кількість заяв поданих мешканцями м. Чернівців про надання дозволу на переведення нежитлових приміщень у житлові приміщення в співпраці з центром надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради.

7. Кількісні та якісні значення показників результативності.

Якісні показники результативності даного регуляторного акта були отримані від фізичних осіб, які оформляли документи про надання дозволу на переведення житлових приміщень в нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери та про надання дозволу на переведення нежитлових приміщень у житлові приміщення

Впродовж березня 2013 року по січень 2014 року фізичними та юридичними особами подані заяви та необхідні до них документи про надання дозволу на переведення 28 житлових приміщень в нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери. 25 житловим приміщенням наданий дозвіл на переведення їх в нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери з подальшим оформленням правовстановлюючих документів власним цих приміщень у зв’язку зі зміною статусу приміщень.

Впродовж звітного періоду фізичними та юридичними особами подані заяви та необхідні до них документи про надання дозволу на переведення 31 нежитлових приміщень у житлові приміщення з подальшим оформленням правовстановлюючих документів власним цих приміщень у зв’язку зі зміною статусу приміщень. На всі приміщення наданий відповідний дозвіл.

8. Оцінка результатів регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

На підставі результатів повторного відстеження результативності регуляторного акта – рішення 32 сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 31.01.2013р. № 741 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлового приміщення (житлового будинку) у нежитлове під розміщення об’єктів невиробничої сфери та нежитлового приміщення у житлове в місті Чернівцях», можна зробити висновок про те, що його прийняття сприяло відкритості, публічності і прозорості процедури надання дозволів на переведення житлового приміщення у нежитлове під розміщення об’єктів невиробничої сфери та нежитлового приміщення у житлове.

В результаті відстеження встановлено, що мета та завдання, які ставилися при прийнятті цього регуляторного акта досягнуті, необхідності в його скасуванні немає.

Регуляторний акт відповідає вимогам Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Директор департаменту житлово-комунального
господарства міської ради Д.СірманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *