21.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення 29 сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 31.10.2012р.№648 «Про внесення змін до рішення міської ради V скликання від 24.04.2008 р. №561 «Про затвердження Положення про проведення земельних аукціонів для продажу земельних ділянок або прав їх оренди в м. Чернівцях та відміну раніше прийнятих рішень»

1.Вид та назва регуляторного акту

«Про внесення змін до рішення міської ради V скликання від 24.04.2008р.№561 «Про затвердження Положення про проведення земельних аукціонів для продажу земельних ділянок або прав їх оренди в м.Чернівцях та відміну раніше прийнятих рішень»

2.Назва виконавця заходів з відстеження результативності

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта

Даний нормативно-правовий акт був розроблений та запроваджений з метою розвитку ринку земель, а також для єдиної та прозорої процедури продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав їх оренди через земельні торги (аукціони), а також для збільшення надходжень коштів до міського бюджету від продажу земельних ділянок або прав їх оренди в м. Чернівцях та забезпечення ефективного використання земельних ділянок.

У зв’язку з прийняттям Закону України від 05.07.2012 року №5077 «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону», та наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 року №579 «Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» Чернівецькою міською радою було прийнято рішення від 29.11.2012р.№679 «Про утворення конкурсної комісії для проведення процедури конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах».

4. Строк виконання заходів з відстеження

З 31.10.2012 року по 31.10.2013 року.

5. Тип відстеження

Повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження

Протоколи проведених засідань конкурсної комісії.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалися результативність, а також способи одержання даних

Враховуючи ціль прийняття рішення для відстеження результативності регуляторного акту були визначені статистичні показники результативності.

Дані показники отримані за допомогою проведення повторного відстеження результативності регуляторного акта.

8.Кількість та якість значення показників результативності регуляторного акта

Відповідно до рішення Чернівецької міської ради від 29.11.2012р.№679 «Про утворення конкурсної комісії для проведення процедури конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» та протоколів проведених засідань конкурсної комісії були визначені переліки земельних ділянок, які підлягають продажу на земельних торгах. З ДП «Укрспецзем» укладений договір на розроблення 8 проектів відведення земельних ділянок, згідно визначених переліків. На цей час здійснюється розроблення вище вказаних проектів відведень.

9.Оцінка результативності регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Внаслідок проведення повторного відстеження результативності регуляторного акта – рішення Чернівецької міської ради від 31.10.2012р.№648 «Про внесення змін до рішення міської ради V скликання від 24.04.2008р.№ 561 «Про затвердження Положення про проведення земельних аукціонів для продажу земельних ділянок або прав їх оренди в м.Чернівцях та відміну раніше прийнятих рішень» та рішення Чернівецької міської ради від 29.11.2012р.№679 «Про утворення конкурсної комісії для проведення процедури конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» проведений аналіз протоколів засідань конкурсної комісії, який показав, що цим регуляторним актом враховані всі конкурсні умови, необхідні для якісного визначення переможців конкурсів щодо закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та збільшенню надходження до місцевого бюджету.

Директор департаменту містобудівного комплексу
та земельних відносин міської ради В.НіконовЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *