19.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

– рішення Чернівецької міської ради VІ скликання від 16.06.2011р. №209 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Чернівців (нова редакція)»

Виконавець заходів з відстеження.

Департамент економіки міської ради.

Цілі прийняття акта.

Основна мета прийняття регуляторного акта – приведення Правил торгівлі на ринках міста Чернівців у відповідність до чинних нормативно-правових актів вищої юридичної сили.

Тип відстеження та строк виконання заходів з відстеження результативності.

Періодичне відстеження проведено за період дії регуляторного акта – з жовтня 2012 року по вересень 2015 року.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.     

Для проведення періодичного відстеження використовувалась інформація, отримана за результатами проведеної працівниками департаменту економіки міської ради спільно з адміністраціями ринків і мікроринків роботи з упорядкування торгівлі та здійснення спільних з контролюючими службами обстежень ринків і мікроринків з питань стану виконання заходів з вдосконалення їх функціонування і дотримання при цьому вимог Правил торгівлі на ринках міста Чернівців, санітарно-епідеміологічного, податкового, ветеринарного та пожежного законодавства.

Кількісні та якісні значення показників результативності.

За результатами проведеної працівниками департаменту економіки міської ради спільно з адміністраціями ринків і мікроринків роботи з упорядкування торгівлі та здійснених спільних з контролюючими службами обстежень ринків і мікроринків з питань стану виконання заходів з вдосконалення їх функціонування і дотримання при цьому вимог Правил торгівлі на ринках міста Чернівців, санітарно-епідеміологічного, податкового, ветеринарного та пожежного законодавства, впродовж жовтня 2014 року – вересня 2015 року на порушників Правил торгівлі на ринках міста Чернівців складено 130 протоколів про адміністративні правопорушення, які передано на розгляд адмінкомісій. Це на 102 протоколи (44 %) менше відповідного показника за аналогічний період з жовтня 2013 року по  вересень 2014 року, і на 324 протоколи (71%) менше  відповідного показника за аналогічний період з жовтня 2012 року по  вересень 2013 року.

Наявна ситуація свідчить про поступове підвищення рівня торговельного обслуговування населення, сприяння насиченню споживчого ринку якісними товарами та послугами, вдосконаленню функціонування об’єктів ринкового господарства.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

За результатами проведеного періодичного відстеження результативності регуляторного акта  – рішення Чернівецької міської ради         VІ скликання від 16.06.2011р. №209 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Чернівців (нова редакція)» слід зазначити, що його прийняття сприяло:

–  приведенню Правил торгівлі на ринках міста Чернівців у відповідність до чинних нормативно-правових актів вищої юридичної сили;

– встановленню єдиних вимог до функціонування створених в установленому порядку на території міста ринків і мікроринків усіх форм власності;

– розвитку мережі ринкового господарства і підприємництва у місті.

В результаті відстеження встановлено, що мета та завдання, які ставилися при прийнятті цього регуляторного акта, досягнуті. Вносити зміни до цього регуляторного акта доцільності немає.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *