19.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради від 22.07.2014р. №348/12 «Про затвердження Положення про товариство з будівництва водопровідних, каналізаційних, зливових мереж та інших об’єктів інфраструктури в

м. Чернівцях та визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 23.08.2011 року №504/14 «Про затвердження Положення про товариство з будівництва газових, водопровідних, каналізаційних, зливових мереж та інших об’єктів інфраструктури в м. Чернівцях, визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 12.08.2008 року №587/16»

  1. Виконавець заходів з відстеження.

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

  1. Цілі прийняття акта.

      Створити умови, які регулюють правові відносини, що виникають у процесі створення товариств з будівництва водопровідних, каналізаційних, зливових мереж та інших об’єктів інфраструктури в м. Чернівцях та будівництва вказаних мереж.

  1. Тип відстеження та строк виконання заходів з відстеження результативності.

      Періодичне відстеження проведено за період з 15 травня по 15 червня 2018 року.

  1. Дані та припущення, на основі яких відстежувалися результативність, а також способи одержання даних.

      Для проведення відстеження використовувалася інформація управління капітального будівництва департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

  1. Кількісні та якісні значення показників результативності.

        З серпня 2015 року по червень 2018 року створено 14 товариств з будівництва мереж на умовах співфінансування. Станом на теперішній час виконуються роботи з прокладання мереж по 4-х товариствах, створених у звітному періоді, виготовлено проектну документацію та заплановано роботи по 2-х товариствах.

        Створення товариств та прокладання мереж відбувається у рамках реалізації Програми каналізування міста Чернівців на 2013-2025 роки та цільової Програми будівництва об’єктів житла і соціальної сфери в місті Чернівцях на 2017-2020 роки «Сучасне місто». Виконання даних робіт сприяє покращенню умов проживання мешканців та екологічної ситуації в місті.

  1. Оцінка результативності регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

        Мета і завдання, які ставились при прийнятті цього регуляторного акта досягнуто, водночас департаментом вивчається питання щодо зміни окремих норм регуляторного акта в частині фінансування будівництва магістральних мереж.Comments are closed.