19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2018р. оголошує замовлений архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію формування громадського простору на вул. Білоруській, 24 в м. Чернівці в рамках реалізації проекту «Переосмислення громадського простору. Мешканці міста формують своє майбутнє».

Замовник та організатор конкурсу: Замовником конкурсу є виконавчий комітет Чернівецької міської ради, підготовку і організацію Конкурсу здійснює управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Архітектурно-планувальне завдання: При розробці проектної пропозиції учасникам Конкурсу необхідно передбачити комплексний благоустрій території, створення комфортного простору для перебування мешканців міста та туристів з урахуванням потреб маломобільних верств населення, створення відпочинкової зони, врегулювання зупинок громадського автотранспорту, пішохідних переходів, розміщення МАФів і тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності, облаштування загальнодоступного громадського простору із обмеженням заїзду автотранспорту на пішохідну частину, смітниками і вуличною мережею освітлення сучасного зразка. Конкурсними рішеннями необхідно вирішити транспортні і пішохідні зв’язки між монументом та існуючими об’єктами на території проектування.

Тривалість конкурсу становить три тижні (21 календарних дні) з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах інформації.

Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації: Учасниками Конкурсу є автори – архітектори, колективи авторів, що мають відповідну освіту, кваліфікаційний сертифікат, студенти архітектори, які визначені цим рішенням.

Кількість та розміри премій:

Для виплати грошової винагороди переможцям Конкурсу встановлюється преміальний фонд у розмірі 35000 (тридцять п’ять тисяч) гривень, в тому числі:

Перша премія – 16000 гривень.

Друга премія  – 12000 гривень.

Третя премія  – 7000 гривень.

 

Склад журі конкурсу:

 

Андрущак Сергій Васильович радник Чернівецького міського голови;

 

Бешлей Володимир Васильович депутат  Чернівецької міської ради VІІ скликання (за згодою), голова постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури та будівництва;

 

Бойко Ярослав Олександрович голова місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області;

 

Греф Рудольф провідний фахівець з інтегрованого урбаністичного розвитку міста Чернівців при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради;

 

Бурак Олександр Кризонтович перший заступник директора, начальник управління житлового господарства    департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради;

 

Обнявко В’ячеслав Борисович архітектор, голова Чернівецької міської спілки архітекторів, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області;

 

Хілько

Наталія Олексіївна

заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, головний архітектор міста.

 

Порядок отримання конкурсної документації:

Конкурсна документація готується організатором і надається учасникам конкурсу з моменту опублікування оголошення.

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: конкурсні проекти приймаються до 06 червня  2018 року в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин за адресою: м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306).

Матеріали, подані пізніше 06 червня 2018 року до участі в конкурсі не допускаються.

Премійовані пропозиції переходять у власність замовника Конкурсу для використання в роботі та подальшого впровадження заходів проекту.

Не премійовані пропозиції повертаються авторам, на їх вимогу, впродовж двох тижнів після оголошення результатів Конкурсу. Після цього терміну організатор Конкурсу не несе відповідальності за збереження пропозицій.

У разі внесення змін до умов чи порядку проведення конкурсу учасники повідомляються письмово.

Усі надписи та друковані матеріали конкурсного проекту повинні виконуватися українською мовою.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою:     вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306) або за телефонами (0372) 523414, 099 0271356.Comments are closed.