23.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціАсоціація велосипедистів Києва за підтримки посольства Великої Британії в Україні оголошує прийом аналітичних медіаматеріалів на I хвилю конкурсу «Як велосипед генерує гроші?»

Головні факти про конкурс:

 • Сума призових для переможця становить 6 тисяч гривень за умови відповідності матеріалу всім умовам конкурсу. Конкурс фінансується посольством Великої Британії.
 • До розгляду в конкурсі приймаються журналістські матеріали з аналізом економічного ефекту для суспільства від їзди на велосипеді та інвестицій у розвиток велоінфраструктури та/або інфраструктури для пішоходів на прикладі України та Європи.
 • Конкурс проходить двома хвилями серед авторів аналітичних журналістських робіт, розміщених на українських національних та регіональних медіаплатформах (друковані, теле-, радіо- та онлайн-ЗМІ).
 • До розгляду в конкурсі приймаються медіаматеріали, оприлюднені в період з 1 червня до 5 жовтня 2017 року.
 • Відбір проходить на конкурсній основі. Учасники конкурсу заповнюють заявку, де вказують посиланням на публікацію.
 • Кожен з авторів може подати до відбору від 1 до 3-х матеріалів.
 • Відбір учасників здійснюватиме Конкурсна комісія (представники Асоціації велосипедистів Києва та запрошені експерти) за критеріями, вказаними нижче.
 • Матеріали, що не відповідають тематиці конкурсу, розглядатися не будуть.

 

ХТО МОЖЕ ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ?                                                     

Автори аналітичних матеріалів у загальнонаціональних та локальних ЗМІ (друковані, теле-, радіо- та онлайн-ЗМІ) усіх форм власності.

ТЕМАТИЧНІ КРИТЕРІЇ ДО МАТЕРІАЛІВ

У рамках конкурсу надаються призові (6 тис. грн) за медіаматеріал з аналізом економічного ефекту для суспільства від їзди на велосипеді та інвестицій у розвиток велоінфраструктури та/або інфраструктури для пішоходів на прикладі України та Європи.

Дослідження Європейської федерації велосипедистів «Велосипедна економіка Євросоюзу» ясно вказує на те, що переваги їзди на велосипеді виникають не лише у специфічних ізольованих сферах, таких як транспорт або охорона довкілля, але й у багатьох інших сферах: зайнятість населення, охорона здоров’я, енергія та ресурси, розвиток малого і середнього бізнесу, туризм, якість громадського простору, мобільність населення та соціальна інтеграція.

ФОРМАЛЬНІ КРИТЕРІЇ ДО МАТЕРІАЛІВ

 • До розгляду в конкурсі приймаються лише аналітичні медіаматеріали, які містять факти, аргументи, кейси ефективності інвестицій у велосипедну та/або пішохідну інфраструктури та економічних переваг від їзди на велосипеді.
 • Мінімальний обсяг матеріалу – 5 тис. знаків (з пробілами), максимальний – 10 тис. знаків.
 • Теле і радіо-матеріали допускаються до участі в конкурсі за умови онлайн-публікації на сайті ЗМІ та в супроводі тексту, який звучить у сюжеті.

ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ

Для участі у I хвилі конкурсу «Як велосипед генерує гроші?» потрібно надіслати на розгляд конкурсної комісії аналітичний медіаматеріал, оприлюднений в українських ЗМІ з 1 червня до 5 жовтня 2017 року. Для цього слід заповнити заявку за посиланням:  https://goo.gl/ZBnJH9

Перед створенням медіаматеріалів, радимо ознайомитися з дослідженням «Велосипедна економіка Євросоюзу», яке допоможе зрозуміти, що переваги їзди на велосипеді виникають не лише у специфічних ізольованих сферах, таких як транспорт або охорона навколишнього середовища, а й у багатьох сферах економіки.

Останній термін заповнення і надсилання заявки: п’ятниця, 5 жовтня, 23:59. Результати першої хвилі конкурсу будуть повідомлені в листопаді 2017 року на сайті Асоціації велосипедистів Києва.

Додаткову інформацію можна отримати в координатора конкурсу: Марина Блудша, медіакоординатор Асоціації велосипедистів Києва, e-mail: media@avk.org.ua, 097 793 05 69.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *