22.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці       Законом України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» визначено, що основними напрямами державної політики у сфері розвитку малого і середнього підприємництва в Україні є забезпечення фінансової державної підтримки малих і середніх підприємств шляхом запровадження державних програм кредитування, надання гарантій для отримання кредитів, часткової компенсації відсотків за кредитами тощо.

До повноважень  органів  місцевого самоврядування у сфері  розвитку малого і середнього підприємництва належить визначення видів державної підтримки суб’єктів підприємництва з урахуванням загальнодержавних пріоритетів.
Проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про умови та порядок надання фінансової підтримки шляхом часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктам малого та середнього бізнесу м. Чернівців», розроблено відповідно до заходів з реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Чернівцях на 2017-2018 роки та виходячи з наявних проблемних питань малого і середнього бізнесу, зокрема: обмеженість власних фінансових ресурсів, висока вартість кредитних ресурсів та ступеня інфляційних ризиків кредитування.
Метою цього проекту є сприяння розвитку підприємництва та стимулювання суб’єктів малого і середнього бізнесу до створення нових робочих місць.
На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акта  Чернівецької міської ради  «Про затвердження Положення про умови та порядок надання фінансової підтримки шляхом часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктам малого та середнього підприємництва міста Чернівців» та аналізу його регуляторного впливу.
Проект регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу планується до оприлюднення  в  газеті «Чернівці»  та на офіційному веб – порталі Чернівецької міської ради: www.chernivtsy.eu (рубрика «Документи», розділ «Регуляторна політика», підрозділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів»).  
Зауваження та пропозиції до цього проекту регуляторного акта можна буде надсилати в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня його оприлюднення. Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: Департамент економіки Чернівецької міської ради, вул. О.Кобилянської, 3,  м. Чернівці, 58000; тел. 52-48-70, 52-48-41;  e-mail: econom@rada.cv.ua;   rozv_pidpr@ukr.net.  

 Департамент економіки міської радиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *