17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціДо Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України буде направлено звернення Чернівецької міської ради VII скликання «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів».

Подаємо текст, який ухвалили 28 депутатів Чернівецької міської ради.

«За поданням уряду парламент ухвалив рішення «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів». Вважаємо, що цей закон монополізує контроль за фінансуванням галузі та може призвести до скорочення кількості лікарень і медперсоналу.
Підтримана парламентом медична «реформа» може призвести до суттєвих негативів для галузі.
Урядовий документ передбачає створення Національної служби здоров’я України. Ця структура буде напряму підконтрольна Кабінету Міністрів і одноосібно розпоряджатиметься фінансами медичної галузі. До того ж лише вона укладатиме договори, за якими надаватимуть медичні послуги, та здійснюватиме їхню оплату.
Фактично уряд монополізує контроль за фінансовими потоками в медицині. Натомість навіть не намагається розв’язати проблему забезпечення медичної галузі коштами. Оскільки в законі не передбачено додаткових джерел фінансування, є велика ймовірність, що виконання цього закону призведе до скорочення лікарень і медичного персоналу.
Згідно з урядовою «реформою» низку медичних послуг будуть змушені оплачувати самі пацієнти. Це прямо суперечить статті 49 Конституції України. Адже в основному законі зазначено, що в державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно. До того ж цей пункт про безоплатність медичних послуг додатково роз’яснив Конституційний суд.
З огляду на викладене, звертаємося до Вас та вимагаємо ухвалення медичної реформи на підставі Конституції України та з метою підвищення рівня життя українців».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *