17.10.2018










Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці







Чернівці святкуватимуть свою 610-у річницю від дня першої письмової згадки 6-7 жовтня. На чернівчан і гостей міста чекатимуть різноманітні заходи: це концерти, виставки, спортивні змагання, соціальні активності тощо. У програмі можливі зміни.

Назва заходу Місце та час проведення
5 жовтня  
Святковий концерт «Мій край-моя святиня» 15.00, Садгора, площа перед мистецьким центром
Кубок  міста Чернівців з шахів серед школярів 12.00-14.00, Ратуша, каб.105
Спільний молебень «За мир.За Чернівці» 17.00, Театральна площа
6 жовтня  
Покладання квітів до могил колишніх  бургомістрів, примарів, мерів 9.00, Кладовище на вул.Зеленій
Покладання квітів до могил колишніх мерів, учасників АТО та Небесної сотні, Почесних громадян міста Чернівців 9.40, Центральне кладовище
Урочисте відкриття Дня міста 12.00, Ратуша
Виставка –продаж хлібобулочних та кондитерських виробів 10.00-20.00, Центральна площа
Презентація святкового торта від чернівецьких кондитерів та пригощання городян та гостей міста 14.00, Центральна площа
Виставка-продаж виробів народних ремесел та продуктів бджільництва 10.00-20.00, площа Пресвятої Марії, вул.Шкільна
«Чернівецький фортель» ярмарок hand-made, майстер-класи, фотозона 10.00-19.00, вул.О.Кобилянської
«Ресторація просто неба»

 

10.00-22.00, площа Пресвятої Марії
Свято ковальської майстерності 10.00-19.00, площа Пресвятої Марії
Чемпіонат м.Чернівців з шахів (бліц) 10.00, шаховий клуб «Біла тура», Проспект незалежності ,86-г
Кубок м.Чернівців зі стрільби з лука серед кадетів та молодших кадетів 10.00, вул.Б.Хмельницького ,47-а
Фестиваль гуцульської культури 13.00-17.00, площа Театральна
Дитяче містечко» (великі шашки, батут, ігротека з подарунками, танці, святкова лотерея) 12.00-17.00, площа Філармонії
Технічна школа робототехніки «Lego» (конструювання, програмування роботів) 12.00-19.00, вул.О.Кобилянської (біля музею)
Дитяче свято від Львівської майстерні шоколаду «Шоколадний face-art» 13.00-15.00, вул.О.Кобилянської

 

Показ моделей одягу від модельної агенції «New Models» 13.00-13.30, вул.О.Кобилянської
Показ від українських дизайнерів «Charity Fashion Weekend» 13.30-15.30, вул.О.Кобилянської
Чемпіонат міста Чернівців з настільного тенісу 10.00, ФОК «Олімпія», вул.С.Воробкевича, 6
Фінал Чемпіонату України з велосипедного спорту МТБ (крос-кантрі, шор-трек) 10.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул. Руська, 226-г
Виставка творчих робіт та майстер-клас для маленьких чернівчан «Чернівці-місто моїх мрій» 10.00, вул.О.Кобилянської (вул.М.Гоголя)
IV етап Чемпіонату України з автомобільного спорту (автокрос) 10.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул.Руська,226-г
День відкритих дверей «Одруження на Панській» 12.00, Палац урочистих подій
Концерт за участю учнів та викладачів музичної школи №2 «Музика осені» 12.00, вул.О.Кобилянської ,36
Товариський матч з футболу «Національна збірна України» (ветерани) – «Легенди буковинського футболу»(ветерани) 13.00, стадіон «Буковина»
Кубок Чернівців з боксу 14.00, зал ФСТ «Локомотив», вул. Білоруська, 25-а
Презентація Дитячого інклюзивного мистецького фестивалю «Наш чудовий Сонце світ» 13.00-15.30, Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68
Благодійна акція «Подаруй дитині життя» 13.00-18.00, Центральна площа (біля пам’ятника Т.Шевченку)
Виставка-презентація портфоліо Бориса Савельєва «Czernowitz 1978-2008» 15.00, «Steinbarg galleri&café», вул. Університетська,11
 Презентація стінопису «Місто на долоні» (мистецький перфоменс) 16.30,Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68
«Переберія статуї Європи» 17.30-18.30, вул.О.Кобилянської,5, «Панська ґуральня»
Виступ  квартету «La viva» 16.30, Центр культри «Вернісаж», вул.О.Кобилянської,53
Концерт переможців різних років Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» 17.00, Соборна площа
Вистава  театру з Коломиї «Соломія» «Що таке жінка?» 18.30, Центр культури»Вернісаж», вул.О.Кобилянської,53
Концерт академічного камерного оркестру «Capriccio» 17.00, Органний зал
Вистава «Срібний павук» (В.Кожелянко) 18.30, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім.О.Кобилянської
Святковий концерт 20.00, Соборна площа
Вогняне шоу, театр «Тіні вогню» 21.00, площа Пресвятої Марії
 

7 жовтня

 
Виставка –продаж хлібобулочних та кондитерських виробів 10.00-20.00, Центральна площа
Виставка-продаж виробів народних ремесел та продуктів бджільництва 10.00-20.00, площа Пресвятої Марії, вул.Шкільна
«Ресторація просто неба»

 

10.00-22.00, площа Пресвятої Марії
«Чернівецький фортель» ярмарок hand-made, майстер-класи, фотозона 10.00-19.00, вул.О.Кобилянської
Фінал Кубку м.Чернівці з футболу 13.00, стадіон «Буковина», вул.О.Гузар, 1
IV етап Чемпіонату України з автомобільного спорту серед юніорів (автокрос) 11.00, міжнародна траса «Суперкрос», вул.Руська, 226-г
«Дитяче містечко» (великі шашки, батут, ігротека з подарунками, танці, святкова лотерея) 12.00-16.00, площа Філармонії
Турнір інтелектуальних ігор «Брейн-ринг» на Кубок міста Чернівців 12.00, дворик Ратуші
Технічна школа робототехніки «Lego» (конструювання, програмування роботів) 12.00-19.00, вул.О.Кобилянської (біля музею)
Чемпіонат України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2018-2019 (1 ліга), КБУ «ДЮСШ з футболу м.Чернівці»-ДЮСШ-1, м.Хмельницький 12.00, стадіон «Мальва», вул.Галицький шлях,1
Культурно-розважальна програма «Щаслива країна» 12.00, Площа «Водограй» (мікрорайон Гравітон)
Презентація Дитячого інклюзивного мистецького фестивалю «Наш чудовий Сонце світ» 13.00-15.30, Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68
Концертна програма «Душа завжди вертає в Чернівці» 14.00, Парк «Жовтневий»
II Пісенний фестиваль «Буковинський храм» 15.00, Літній театр
Регіональний конкурс рок-музики «Відродження-2018» 15.00, Соборна площа
Фестиваль технічних видів спорту «Аркан-2018» 16.00-18.00, площа Філармонії
Концерт органної музики «Шедеври відомі та невідомі», Світлана Бардаус 17.00, Органний зал
Dj Patrick Ouseh , лазерне шоу 19.30, Соборна площа



Comments are closed.