19.02.2019











Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці









Петицію щодо заборони продажу та використання будь-яких піротехнічних засобів в місті Чернівцях розглянули на сесії міської ради. Дана петиція набрала 264 голоси.

Депутати взяли до відома відповідну петицію та рекомендували Головному управлінню Національної поліції в Чернівецькій області, Управлінню патрульної поліції в м. Чернівцях вжити заходів щодо посилення контролю за дотриманням вимог розпорядження Чернівецького міського голови «Про додаткові заходи безпеки», а також за порядком виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів та дотриманням вимог нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму і правил додержання тиші в населених пунктах, відповідальність за недотримання яких передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення.
Підприємцям всіх форм власності та громадянам рекомендовано забезпечити виконання вимог щодо заборони використання піротехнічних засобів (феєрверків) на території міста до моменту завершення антитерористичної операції.
Утримувачам ринків та мікроринків міста Чернівців спільно з територіальними органами Національної поліції України доручено посилити контроль за дотримання вимог щодо заборони продажу піротехнічних побутових та вибухових засобів на їх територіях.



Comments are closed.