21.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Відповідно до пункту 2 пункту 6 Положення житлова субсидія не призначається (в тому числі на наступний період), якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда).
Відповідно до ст. 34 Закону України «Про дорожній рух» від 30.06.1993 № 3353-XII державній реєстрації та обліку підлягово призначені для експлуатації на вулично–дорожній мережі земельного користування транспортні засоби усіх типів: автомобілі, автобуси, мотоцикли всіх типів, марок і моделей, самохідні машини, причепи та напівпричепи до них, мотоколяски, інші прирівняні до них транспортні засоби, що використовуються на автомобільних дорогах державного значення.
При цьому не враховуються транспортні засоби, отримані безкоштовно чи придбані на пільгових умовах через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля.
Наявність (відсутність) у власності або володінні транспортних засобів зазначається у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.
Відповідно до ст. ст. 397-398 Цивільного кодексу України право володіння виникає на підставі договору з власником або особою, якій майно було передане власником, а також на інших підставах, встановлених законом.
Власником чужого майна є особа, яка фактично тримає його у себе.
Генеральне доручення на автомобіль (транспортний засіб) – це документ, що видається власником іншій особі, яка в результаті отримує такі правомочності: керувати, експлуатувати, володіти, розпоряджатись, проводити реєстрацію, тощо.
Виходячи з вищевикладеного, якщо у членів домогосподарства заявника, який звертається за призначенням субсидії або безпосередньо в нього є автомобіль, менше п’ять років, яким користуються за генеральним дорученням, права на субсидію на загальних умовах така родина немає.
П’ятирічний термін випуску автомобіля розраховується з року випуску, вказаного у технічному паспорті. Зокрема, субсидія в поточному році не призначається на загальних підставах у разі, якщо у власності або володінні особи зі складу домогосподарства (або члена сім’ї особи із складу домогосподарства) є транспортний засіб, датою випуску якого є 2013 рік або один з наступних за них років.Comments are closed.