17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціІнформація про те, що у Чернівцях другий тиждень не працюють телефони муніципального контакт-центру, поширена одним із Інтернет-видань, не відповідає дійсності.

«Усі телефони працюють, чернівчан просимо телефонувати за звичними для них стаціонарними номерами 15-80 та 588-888 або з мобільних телефонів – за номерами 050-222-1580, 096-222-1580», – повідомила керівник муніципального контакт-центру Уляна Москалюк.
Вона підтвердила,що через технічні проблеми у інтернет-провайдера, який забезпечує роботу системи муніципального контакт-центру , справді цього місяця двічі – 2 та 13 листопада були перебої під час реєстрації заявок мешканців за телефонами 15-80 та 588-888, але провайдер в обох випадках поновив роботу системи упродовж кількох годин.
Керівник контакт-центру закликав представників цього Інтернет-видання спростувати неправдиву інформацію, яка вводить в оману чернівчан, для яких важливо оперативно зробити заявку щодо усунення аварійної ситуації в інженерних мережах чи вирішення іншої проблеми.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *