21.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

За інформацією районних управлінь соціального захисту населення станом на 1.08.2018р. із загальної кількості сімей, яким має бути розраховано субсидію з оплати житлово-комунальних послуг, а це 22943 домогосподарств, субсидію призначено 7054 отримувачам.

Відмовлено в призначенні житлової субсидії 9049 громадянам в зв’язку з відсутністю правових підстав, зокрема відсутність доходів за ІІІ –ІV квартали 2017р. у працездатного члена домогосподарства чи члена сім’ї домогосподарства, здійснення купівлі або іншим законним способом набуття права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплата (одноразово) будь-яких послуг (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла (в тому числі понад нормованої площі житла у випадку, зазначеному у п.5 Положення) та соціальними нормативами житлово-комунальних послуг на суму купівлі, набуття права власності в інший законний спосіб понад 50 тис. грн., тощо.
В стадії розгляду на предмет продовження житлових субсидій перебувають 6840 особових справ. В основному це домогосподарства, в яких кількість зареєстрованих осіб більша, ніж кількість фактично проживаючих. Якщо за нормами раніше діючого законодавства для призначення субсидій достатньо було підтвердити факт не проживання за даною адресою зареєстрованої особи, то з введенням в дію постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018р. №329 субсидія призначається на підставі заново поданих заяви та декларації про доходи та витрати сім’ї з дотриманням вимог, передбачених п.6 Положення про порядок призначення житлових-субсидій.Comments are closed.