19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Від початку року на території Чернівецької області трапилося 248 пожежі з них 82 в місті Чернівці. У зв’язку з цим рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи щодо попередження виникнення пожеж, зокрема і в навчальних закладах.

4 квітня інспекторський склад Чернівецького міського відділу Управління ДСНС завітали до Чернівецького вищого комерційного училища. У навчальному закладі рятувальники зустрілися зі студентами та викладачами, для яких провели практичне заняття з пожежної безпеки.
З метою навчання людей правильних дій на випадок пожежі, на початку заходу в училищі оголосили умовну пожежу. Викладачі, зорієнтувавшись у ситуації, організували вихід студентів на вулицю. Під час евакуації всі присутні діяли відповідно до плану, покидаючи приміщення у визначеному порядку. Після цього було підбито підсумки навчальної евакуації. Так, рятувальники додатково роз’яснили присутнім правила пожежної безпеки, закцентували увагу на тому, що під час проведення евакуації не слід створювати натовпу, варто утримувати вільними виходи із приміщення, діяти чітко і злагоджено. Фахівці Служби порятунку продемонстрували на практиці, як користуватися первинними засобами пожежогасіння, розповіли про види вогнегасників і вказали, у якій ситуації котрим вогнегасником треба скористатися. Для студентів та педагогічного колективу таке заняття виявилося дуже корисним, адже дало змогу отримати практичні знання та відтренувати навички дій у разі пожежі.
Також рятувальники ознайомили студентів із своєю роботою: організували показ пожежного автомобіля, розповіли про спеціальні інструменти, які використовують вогнеборці при ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, продемонстрували, як рятувальники гасять пожежі, подаючи воду із пожежного рукава. Насамкінець, рятувальники провели бесіду з керівництвом навчального закладу та надали рекомендації щодо посилення заходів пожежної безпеки.Comments are closed.