23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Дорогі чернівчани! Шановні ветерани!
У ці дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 73-у річницю Перемоги над фашизмом в Другій світовій війні. Цю нелегку перемогу значною мірою здобули відважні українці.

8-9 травня ми вшановуємо їх самовідданий подвиг, схиляємо голови перед тими, хто загинув, захищаючи Україну і Європу. На жаль, тих, хто приніс Перемогу людству, стає з кожним роком, з кожним днем все менше. Тож пам’ятаймо завжди про кожного з них.
Наша країна заплатила високу ціну в тій війні – життям мільйонів людей. Кожна доля справжнього фронтовика – приклад неймовірної мужності і честі, патріотизму та сили духу. Роки спливають, але вікопомний подвиг нашого народу завжди в пам’яті багатьох вдячних поколінь.
Наші ветерани і сьогодні при ділі – беруть активну участь в суспільному житті міста, роблять великий внесок у патріотичне виховання юних чернівчан. У час нових реалій ми вчимося у них оптимізму, твердості духу, умінню долати труднощі. Вони стали справжнім прикладом для наших воїнів, які нині захищають країну від агресора.
У ці святкові дні, коли ветерани вбирають свої найдорожчі нагороди, зустрічаються з побратимами, діляться спогадами та згадують своїх загиблих друзів. Ще раз висловимо їм вдячність за мир, який вони відвоювали для наступних поколінь.
Нехай у вікнах ваших домівок, шановні ветерани, світяться вогники щастя і добра, злагоди і добробуту! Здоров’я і оптимізму вам на довгі роки.

З повагою, Чернівецький міський голова Олексій КаспрукComments are closed.