19.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціСубсидіантам, які не використали в повному об’ємі призначену суму субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання, що використовувались для індивідуального опалення житлового приміщення зекономлена частина субсидій виплачуватиметься в грошовій формі шляхом перерахування на особові рахунки заявників, відкриті в банківських установах або через поштові відділення за місцем проживання.

Інформацію про наявність невикористаної частини субсидії з вищезазначених послуг підприємствами -надавачами послуг подано до 1 червня 2017р. органам соціального захисту населення, що являлось підставою для прийняття заяв від отримувачів субсидій для проведення вищезазначеної виплати.
Станом на 31.08.2017р. районними управліннями соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради прийнято 6477 заяв для виплати грошової компенсації із 10101 домогосподарства, в яких наявна економія, що складає 64 %. 4 заявники в письмовій формі відмовились від зазначеної виплати.
З 1.09.2017р. прийом заяв на виплату вищезазначеної компенсації відповідно до вищезазначеного рішення уряду припинено.
За роз’ясненням Мінсоцполітики України виплата коштів субсидіантам проводитиметься впродовж жовтня – листопада 2017рр.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *