23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Працівниками відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради проведено планову перевірку фінансово-господарської діяльності в комунальному підприємстві «Муніципальний інфоцентр» та аналіз відшкодування витрат по санітарному прибиранню тротуарів та прибордюрної частини доріг у Чернівцях в департаменті житлово-комунального господарства міської ради.

Про це повідомив начальник відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради Денис Круглецький.
За результатами перевірки в Чернівецькому комунальному підприємстві «Муніципальний інфоцентр» встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 47 314,55 грн., зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 20 679,17 грн. та недоплати зарплати на суму 26 635,38 грн. Керівнику підприємства направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення діяльності підприємства.
В Департаменті житлово-комунального господарства міської ради здійснено аналіз відшкодування витрат по санітарному прибиранню тротуарів та прибордюрної частини доріг у Чернівцях, за результатами якого керівництву департаменту надано рекомендації щодо покращення санітарної ситуації в місті та оптимізації видатки з міського бюджету по цьому напрямку фінансування.
Крім цього, працівниками відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради проведено перевірки в міському БТІ, бані Нептун та парку Жовтневому щодо усунення ними порушень та недоліків виявлених працівниками відділу під час проведення перевірок на цих підприємствах у 2017 році.Comments are closed.