19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення фольклорно-етнографічного фестивалю Маланок 15 січня, з 6.00 до 10.00 буде заборонено рух та стоянку транспортних засобів, окрім громадського транспорту та учасників святкової ходи, по площі Пресвятої Марії, площі Філармонії, вул. М.Заньковецької, Університетській (на ділянці від вул. М.Заньковецької до вул. Й.Гете), вул. Е.Штейнбарга, площі Театральній, вул. І.Котляревського, площі Соборній, вул. І.Франка, площі Центральній, вул. Поштовій, вул. П. Ончула, вул. Бахрушина, вул. О. Поповича. 
З 10.00 до 19.00, буде повністю перекрито рух транспорту та заборонено стоянку транспортних засобів на маршруті учасників святкової ходи, окрім транспорту учасників фестивалю та тролейбусів №№ 2 і 4.

Також 15 січня з 10.00 до 19.00 рух тролейбусів маршрутів №1, №6 і №6-А буде закільцьовано по вулицях М.Бахрушина, О.Поповича та А.Ончула.
Автоперевізники всіх форм власності мають організувати роботу громадського транспорту з врахуванням перекриття руху.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *