19.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

За результатами дослідження Індексу публічності місцевого самоврядування, який розробляє Громадянська мережа ОПОРА, Чернівецька міська рада вже третій рік поспіль посідає 6-ту позицію.

Координатор вимірювання Індексу публічності Тарас Прокоп під час презентації результатів дослідження зазначив, що протягом останніх п’яти років в Україні спостерігається стійке зростання рівня прозорості, відкритості та підзвітності українських муніципалітетів. Порівняно з 2013-м роком, середній показник публічності міських рад в обласних центрах України зріз на 13%, тоді як в Чернівцях в порівнянні з 2014-м роком Індекс публічності зріс на 19%, а в порівнянні з 2016-м роком – на 9,8%.

Дослідження включає в себе аналіз роботи міського голови, виконавчих органів та депутатів. Найвищим серед цих структур у Чернівцях є рейтинг Олексія Каспрука, який увійшов до трійки найбільш публічних міських голів України. Адже він регулярно взаємодіє з виборцями та ЗМІ, часто ініціює громадські слухання та сприяє забезпеченню функціонування різноманітних механізмів громадської участі. Також в місті розпочалася більш активна робота з оприлюднення інформації щодо життєдіяльності міста у форматі “відкритих даних”. 

Виконавчі органиЧернівецької міської ради посіли 8-му сходинку в рейтингу. У порівнянні з минулим роком, на сайті з’явилась інформація про комунальні підприємства та інформація про заклади соціальної сфери (освітні та медичні заклади), що належать до сфери управління виконавчих органів. 

Індекс публічності депутатівЧернівецької міської ради цьогоріч становить 69,2%, що на 11,2% більше, аніж минулого року. У міський раді немає жодних перешкод щодо участі громади міста в процесі прийняття рішень – кожен мешканець може вільно відвідувати пленарні засідання та засідання депутатських комісій і навіть виступати на них. У порівнянні з минулими роками, значно покращилась ситуація щодо проведення депутатами особистого прийому виборців.

Чимало показників дослідження стосуються наявності інформації діяльності міської ради на веб-сайті, тому участь у презентації взяла начальником відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради Тетяна Лебухорська. Вона зазначила, що подібні рейтинги є дуже важливими для них і завжди беруться до уваги представниками міської ради, завдяки чому і спостерігається постійне зростання показників публічності. Вона зазначила, що найближчим часом на веб-сайті міської ради з’явиться додаткова інформація. У планах міської ради є створення нового веб-порталу, на якому буде більш зручніший інтерфейс та покращена система пошуку інформації. 

З усіма рекомендаціями з підвищення рівня публічності Чернівецької міської ради можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1ib8rp9y7zxBErAsQDx88FUrIFRIYAbmq/view?usp=sharingComments are closed.