21.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Відбулось чергове засідання Комісії з розгляду питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на якому розглянуто 102 заяви.

Вони стосувалися призначення субсидій з оплати за житлово-комунальні послуги та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
Керуючись вимогами Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018р. № 328) за результатами розгляду документів, поданих заявниками рішенням Комісії надано дозвіл на призначення субсидії 75 домогосподарствам, 24 – відмовлено за безпідставністю. Основною причиною відмови є відсутність доходів та сплатии єдиного соціального внеску працездатних членів домогосподарства.
Орім того, розглянуто 3 звернення громадян щодо призначення державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Рішенням Комісії зазначний вид допомоги призначено 2 заявникам, 1- відмовлено в зв’язку з врахуванням майнового стану сім’ї.Comments are closed.