19.12.2018Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗгідно з рішенням виконавчого комітету, департамент праці та соціального захисту населення міської ради продовжить роботу щодо своєчасного і правомірного прийняття рішень з питань призначення та продовження виплати державних соціальних допомог сім’ям з дітьми.

Здійснюватиметься дієвий контроль стосовно цільового використання бюджетних коштів та погашення переплат державних соціальних допомог сім’ям з дітьми відповідно до вимог чинного законодавства.

Станом на 1 січня 2018 року в районних управліннях соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення на обліку перебуває 19519 отримувачів державних соціальних допомог на дітей. Загальна сума фінансування на виплату державних соціальних допомог сім’ям з дітьми за звітний період склала 253378,80 тис.грн. Борг перед отримувачами допомог відсутній. Упродовж звітного періоду зареєстровано 10847 письмових звернень громадян з питань призначення (продовження виплати) державних соціальних допомог, а саме: 1379 – по вагітності та пологах; 2576 – при народженні дитини; 1 – при усиновленні дитини; 132 – на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; 2643 – на дітей одиноким матерям; 2585- малозабезпеченим сім’ям з дітьми; 194 – на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та інших.

Усі звернення розглянуто з дотриманням вимог ст. 6 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». За результатами розгляду звернень громадян призначено державні соціальні виплати 10210 заявникам. Відмовлено в призначенні допомог 493 особам за безпідставністю.

За результатами перевірок минулоріч внаслідок недостовірно поданої заявниками інформації про доходи, майновий стан виявлено переплати державних соціальних допомог по 531 особовій справі на загальну суму 1459,44 тис.грн. Отримувачами допомог повернуто до державного бюджету переплачених коштів на загальну суму 1387 тис.грн.

На постійній основі проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота щодо змін та доповнень до чинного законодавства з питань соціального захисту населення серед громадян міста, в тому числі через засоби масової інформації. Зокрема, впродовж звітного періоду проведено 57 виїзних прийомів в трудових колективах підприємств, установ, організацій міста. Про це на засіданні виконавчого комітету повідомила директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Людмила Березовська.Comments are closed.