21.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Станом на 1.08.2018р. на обліку в департаменті праці та соціального захисту населення відповідно до даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги перебувають 39573 особи пільгових категорій.

Упродовж поточного року з питань надання пільг з оплати за житлово-комунальні послуги структурними підрозділами департаменту праці та соціального захисту населення зареєстровано 3585 письмових звернень, по яким згідно до вимог чинного законодавства, прийнято відповідні рішення.
Керуючись п.2 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003р. №117, а також положенням про комісію з розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, надання пільг ветеранам війни та іншим категоріям осіб за місцем фактичного проживання, у випадках передбачених чинним законодавством, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.10.2015 року №603/22, рішенням даної комісії надано дозвіл щодо надання пільг з оплати за житло-комунальні послуги за місцем фактичного проживання 126 заявникам в разі, якщо зазначеними вище пільгами пільговик не користується за зареєстрованим місцем проживання.Comments are closed.