19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Чернівці приймуть ювілейні заходи XVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Про подробиці на брифінгу в Ратуші розповіли міський голова Олексій Каспрук, виконавчий директор фестивалю Мирослав Мельник, начальник управління культури міської ради Юлія Сафтенко.

«Чернівці традиційно вважаються одним з найспівочіших міст України, – каже Олексій Каспрук. – 29 років тому тут відбувся перший фестиваль «Червона рута», який на десятиліття визначив напрямки розвитку музики в Україні. Фінал фестивалю у 2019 році у Чернівцях стане подією не тільки всеукраїнського, а й міжнародного масштабу. Тож будемо до неї ретельно готуватися».
Уже 3 та 4 березня у обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка відбудеться перший чернівецький відбірковий конкурс ХVІ Всеукраїнського фестивалю “Червона рута”. А 15 травня у Літньому театрі пройде концерт пам’яті Володимира Івасюка за участю співаків– переможців фестивалю “Червона рута” у супроводі симфонічного оркестру, хору та джаз-бенду.
«Ми хочемо показати Івасюка ще й у симфонічному форматі, це дасть нове дихання його творчості, – зазначив Мирослав Мельник. – Він був новатором тоді, таким залишається і тепер. Щодо власне фестивалю, то 5 тисяч конкурсантів візьмуть участь у відбіркових конкурсах. З них плануємо відібрати 450 фіналістів».
Як повідомила Юлія Сафтенко, до Дня міста 6 жовтня на Соборній площі планують провести концерт переможців “Червоної рути” різних років. 12-13 жовтня у філармонії відбудеться Чернівецький обласний відбірковий конкурс фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута”.Comments are closed.