19.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У зв’язку з можливістю відтепер подати заяву для отримання Дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) через ЦНАП інформуємо про вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документу дозвільного характеру, а також вимоги до них:

 1. Заява.
 2. Довідка про наявність у суб’єкта господарювання рибальських суден (плавзасобів), дозволених знарядь лову (відповідно до вимог правил рибальства та режимів) та рибоприймальних пунктів (місця розташування яких погоджено відповідно до законодавства) на визначеному рибогосподарському водному об’єкті (його частині). У разі якщо наукові установи (організації, підприємства) не можуть власними силами здійснювати контрольний або дослідний вилов, у Довідці зазначаються рибальські судна (плавзасоби), знаряддя лову та рибоприймальні пункти співвиконавця.
 3. Програма виконання робіт, в якій зазначені методи, мета та завдання робіт, типи і кількість рибальських суден (плавзасобів), назва і кількість необхідних знарядь лову, в разі здійснення вилову водних біоресурсів у науково-дослідних, науково-промислових, дослідно-конструкторських цілях, контрольного вилову водних біоресурсів для визначення їх стану та запасів, вилову водних біоресурсів з метою отримання біологічного матеріалу для штучного відтворення їх запасів та здійснення аквакультури.

Примітка.  Дія дозволу не поширюється на використання водних біоресурсів, які перебувають в межах територій природно-заповідного фонду, а також водних біоресурсів, що занесені до Червоної книги України.

Порядок та спосіб надання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги: Заява та документи, що додаються до неї, подаються  адміністратору особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою – підприємцем) або уповноваженою ним особою. Уповноважена особа повинна мати документ, який підтверджує її повноваження. Адміністратор перевіряє документи, що посвідчують особу заявника та реєструє заяву і документи. Заява та відповідні документи приймаються за описом, копія якого видається заявнику з відміткою про дату прийняття документів центром надання адміністративних послуг міської ради та підписом відповідальної особи.

Строк надання документа дозвільного характеру: Дозвіл або письмове повідомлення про відмову в його видачі видаються протягом п’яти робочих днів

Перелік підстав для відмови у наданні документа дозвільного характеру:

 1. Подання неповного пакета документів, необхідних для одержання дозволу.
 2. Виявлення в поданих документах недостовірних відомостей.
 3. Відсутність науково обґрунтованої інформації про спеціальне використання водних біоресурсів (рішення Держрибагентства).
 4. Відсутність частки нерозподіленого ліміту водних біоресурсів.
 5. Систематичні грубі (три і більше) порушення протягом року вимог законодавства у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів.
 6. Несплата на час розгляду питання про видачу дозволу штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів або наявність невідшкодованої шкоди, заподіяної рибному господарству.
 7. Наявність простроченої заборгованості перед державним або місцевим бюджетом.
 8. Використання виділеної кількості водних біоресурсів менш як на 75 відсотків протягом попередніх чотирьох років.

Платність (безоплатність) надання документа дозвільного характеру: Безоплатно.

Результат надання послуги: Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

Способи отримання відповіді (результату): Дозвіл видається особисто під підпис у центрі надання адміністративних послуг міської ради або згідно із заявою направляється замовнику засобами поштового зв`язку.

     

 Comments are closed.