17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗапрошуємо відвідати ХV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», який проходитиме з 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, павільйон №1, вхід 1 А, м. Київ).
У форматі Форуму:

  • Галузева експозиція «ПЕК України» за участі національних компаній паливно-енергетичного комплексу України, які працюють у сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії. 
  • ХV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості-2017» (електротехнічне, енергетичне устаткування, електричні підстанції, лінії електропередачі, кабелі, проводи, промислова світлотехніка, автоматизація, КВПіА).
  • II Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRI EXPO – 2017» (гірничі машини та обладнання, бурове, гідравлічне і пневматичне обладнання, гірничо-транспортне устаткування, конвеєрні системи, гірничозбагачувальне обладнання, засоби і системи автоматизації, зв’язку,безпеки та охорони праці).
  • II Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО – 2017» (бурові установки та обладнання, послуги для освоєння, експлуатації і ремонту свердловин, насосна та компресорна техніка, обладнання газових станцій і мереж, трубопроводи та арматура, системи автоматизації і діагностики, КВПіА, устаткування для нафтопереробки і нафтохімії).
  • Ділова програма зосередить увагу фахівців на реформуванні паливно-енергетичного комплексу, сталому енергозабезпеченні населення та модернізації енергетичного обладнання промислових підприємств.

За довідками щодо участі звертатися:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
02002, Київ, Броварський проспект, 15
Тел./факс +38 044 201-11-57, 201-11-78; е-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua

сайт: www.iec-expo.com.uaЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *