19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

З нагоди відзначення 77-річчя від дня народження видатного українського кінорежисера, кіносценариста та актора Івана Миколайчука у Чернівцях та за їх межами відбудеться кіномистецький фестиваль “Іванова переберія” за участю делегації кінематографістів України.

Сьогодні до 18.00 триватиме ретроспективний кінопоказ фільмів за участю Миколайчука та ним створених у кінотеатрах Чернівців та області. 15 червня о 10.00 відбудеться покладання квітів біля меморіальної дошки Іванові Миколайчуку (на розі вулиць І. Миколайчука та проспекту Незалежності). З 12.00 до 17.00 пройдуть урочистості у музеї-садибі Івана Миколайчука у Чорториї Кіцманського району.
16 червня об 11.00 у конференц-залі готелю «Буковина» відбудеться круглий стіл «Таланти твої, Буковино!» до 90-річчя кіностудії імені Олександра Довженка та 60-річчя художнього фільму «Анничка».
У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї 14-20 червня можна буде оглянути тематичну виставку «Шляхами білого птаха», присвячену Івану Миколайчуку.Comments are closed.