23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Відпочинок на воді традиційно є одним із найулюбленіших для громадян у спекотні літні дні. Проте, щоб він був безпечним і приносив тільки задоволення, під час перебування на водоймах людям варто пам’ятати про основні правила поведінки.

Тому 8 серпня працівники Чернівецького міського відділу УДСНС України у Чернівецькій області вирушили у рейди та провели профілактичні бесіди із відпочивальниками на річці Прут у місті Чернівці. Своїм співрозмовникам рятувальники наголошували на тому, що можна і чого не слід робити під час дозвілля на водоймах. Рятувальники пояснили громадянам, що небезпечно купатися у тих водоймах, де відпочивальники не знають дна, відпливати далеко від берега, заходити у воду в нетверезому стані, а дітям – плавати у ставках та річках без нагляду дорослих.
Спілкуючись з батьками, рятувальники наголосили на необхідності постійного контролю за дітлахами, оскільки дитяча поведінка є непередбачуваною, а під час купання на водоймах це особливо небезпечно. Разом із цим, фахівці Чернівецького міського відділу УДСНС України у Чернівецькій області закликали всіх людей відпочивати лише у спеціально визначених для цього місцях.
Для того, щоб люди краще запам’ятали слова рятувальників, їм вручили листівки з правилами безпеки.Comments are closed.