19.02.2019











Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці









6-7 жовтня 2018 року Чернівці святкуватимуть свою 610-у річницю від дня першої писемної згадки.

У програмі заходів: виставки – продажі хлібобулочних та кондитерських виробів на площі Центральній, продукції ресторанного господарства, продуктів бджільництва та виробів майстрів народних ремесел на площі Пресвятої Марії та вул.Шкільній.

Участь у виставках – продажах безкоштовна. 

Учасники виставок – продажів здійснюватимуть торгівлю у власних наметах. Намети організатора будуть розташовані лише на ділянці   вул.Турецької під мостом (від входу (в’їзду) під міст до квіткового годинника).
Для участі у виставках – продажах на площі Центральній та на площі Пресвятої Марії (ресторанне господарство) необхідно подати відповідну заяву в департамент економіки міської ради. Заявки на участь у виставках – продажах виробів майстрів народних ремесел та продуктів бджільництва на площі Пресвятої Марії та вул.Шкільній приймаються в телефонному режимі.

Бажаючим прийняти участь у зазначених заходах пропонуємо звертатися за відповідними напрямками діяльності:

– торгівля кондитерськими та хлібобулочними  виробами – площа Центральна (тел. 52-48-41, 55-30-00, 52-01-64);

– вироби майстрів народних ремесел та продуктів бджільництва – площа Пресвятої Марії, вул.Шкільна (тел. 52-01-21, 52-64-25);

– ресторанне господарство – площа Пресвятої Марії (тел. 52-64-25).

При цьому повідомляємо, що учасники виставок – продажів, в т.ч. зареєстровані в телефонному режимі, зобовязані дотримуватись наступних умов участі:

 1. Забезпечення організації святкової торгівлі 6-7 жовтня 2018 року та дотримання режиму роботи  з 10:00 год. до 22:00 години.

В’їзд транспорту учасників ярмарку для завозу продукції, обладнання на територію з обмеженим рухом транспорту  –  до  07:00 год.

 1. Облаштування місця для провадження торговельної діяльності відповідно до санітарних норм, вимог протипожежної безпеки та охорони праці. Дотримання  асортименту  товарів (продукції) відповідно до поданої заявки. 
 2. Наявність у працівників, що здійснюють продаж продовольчих товарів, м’ясних, ковбасних, хлібобулочних і кондитерських виробів, молочної продукції та продукції ресторанного господарства, особистих медичних книжок встановленого зразку та одягу, що відповідає санітарним нормам.
 3. Святкове оформлення робочого місця продавця та наявність оформлених цінників на товари, вироби та  продукцію ресторанного господарства.
 4. Наявність на фасовані продовольчі товари, ковбасні та кондитерські вироби,  непродовольчі товари дитячого асортименту сертифікатів відповідності та супровідних документів, що підтверджують їх якість та безпеку.
 5. Наявність для продукції ресторанного господарства, хлібобулочних, кондитерських, м’ясних та ковбасних виробів власного виробництва супровідних документів із зазначенням дати виготовлення та  терміну їх придатності.
 6. Утримання об’єкта торгівлі та прилеглої до нього території у належному санітарному стані,  наявність урн (мішків) для сміття.
 7. Забезпечення продажу продукції ресторанного господарства, кулінарних виробів, гарячих та прохолоджуючих напоїв (чай, кавові напої, соки,  мінеральна вода, квас)  тільки  з використанням одноразового (картонного) посуду.
 8. Дотримання суб’єктом господарювання вимог трудового законодавства щодо використання праці найманих працівників (оформлення трудових угод, виплата заробітної плати тощо).
 9.   Реалізація алкогольних напоїв та пива здійснюється тільки закладами ресторанного господарства, за наявності відповідних ліцензій.
 10. Дотримання працівниками суб’єкта господарювання вимог Закону України «Про захист прав споживачів» щодо якості та безпеки товарів, забезпечення культури обслуговування відвідувачів та громадського порядку.
 11. Забороняється реалізація: алкогольних напоїв, пива та безалкогольних напоїв в скляній тарі; продовольчих та кондитерських фасованих товарів, що не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або яких минув, а також тих, що придбані без відповідних документів (сертифікатів, посвідчень якості тощо).    
 12. Відповідальність за збереження власного майна (товари, обладнання тощо) в період з 06 по 07.10.2018 року учасники несуть особисто.

Примітка: У разі порушення умов участі організатор має право припинити участь суб’єкта господарювання або майстра у виставках – продажах з нагоди святкування Дня міста та/або притягнути до адміністративної відповідальності шляхом накладення  штрафних санкцій.



Comments are closed.