21.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Зобов’язання, взяті на себе міською радою відповідно до угоди з обласною радою щодо інвестування 25 мільйонів гривень на розвиток комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Чернівці» впродовж 2007-2008 років, виконано в повному обсязі. Такий висновок зробив 27 січня виконком міської ради.
Встановлення розміру вкладених Чернівецькою міською радою інвестицій у розвиток КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» здійснено незалежним експертом.
Відповідно до висновку незалежного експерта, розмір інвестицій становить 26 мільйонів 125 тисяч 593 гривні 04 копійки.
Зокрема, інвестиції були спрямовані на проектні роботи з реконструкції аеропорту, аеровокзалу, світлосигнального обладнання, реконструкцію штучної злітно-посадкової смуги, вулиці від залізничного переїзду до кільця аеропорту, приміщень аеровокзалу та адміністративного корпусу, привокзальної площі, на придбання спецтехніки.
Звіт про оцінку інвестицій рецензовано Державним науково-дослідним та проектно-вишукувальним інститутом «НДІпроектреконструкція». Рецензія підтвердила повну відповідність звіту вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна. 
Станом на 1 січня ц.р. збережено профіль діяльності комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Чернівці», єдиний майновий комплекс підприємства не відчужувався і не передавався в орендне користування фізичним чи юридичним особам.
19 липня 2007 року КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» отримало Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 119,3586 га.
З метою забезпечення безпеки польотів, підвищення класу аеропорту, сесія міської ради 12 липня 2007 року додатково виділила в постійне користування комунальному підприємству і надала дозвіл на складання проектів відведення ще трьох земельних ділянок загальною площею 8,25 га. 
Роботи з реконструкції КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» триватимуть і в 2009 році. На їх виконання в міському бюджеті передбачено 2,5 млн. грн. Зокрема, буде завершено реконструкцію злітної смуги, світлосигнального обладнання та споруджено бетонну огорожу по периметру підприємства.
Виконком доручив Департаменту ЖКГ проінформувати обласну раду про прийняте рішення. Результати виконання угоди з обласною радою про передачу єдиного майнового комплексу КП «Міжнародний аеропорт»Чернівці» у власність територіальної громади міста буде заслухано ще й на сесії міської ради.
Міська рада звернеться також до Міністерства транспорту і зв’язку щодо припинення авіакомпанією «Аеросвіт» з 1 січня ц.р. пасажирських авіаперевезень за важливим для розвитку міста та регіону напрямком – «Чернівці-Київ-Чернівці». Попередню домовленість про поновлення пасажирських рейсів за цим маршрутом вже досягнуто з іншим авіаперевізником. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *