21.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Звіт міського голови Миколи Федорука про роботу Чернівецької міської ради та її виконавчих органів у 2008 році чернівчани отримають у свої поштові скриньки.
Звіт міського голови Миколи Федорука розміщено у спецвипуску газети «Чернівці», яку випущено накладом у 90 тисяч примірників. Він також буде розміщений на офіційному сайті міської ради – www.city.cv.ua
Із звіту міського голови чернівчани можуть дізнатися про надбання територіальної громади у ювілейному для міста році, виконання міського бюджету, надходження інвестицій та міжнародні зв’язки, стан розвитку економіки міста, у тому числі розвиток промисловості і підприємництва, торгівлі і сфери послуг, туризму, капітальне будівництво, а також про управління комунальною власністю, регулювання земельних відносин, містобудівну політику, екологію та благоустрій, розвиток житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту, забезпечення громадського порядку та соціальний захист, реагування на надзвичайні ситуації та заходи з їх упередження.
Звіт міського голови оприлюднено та розповсюджено відповідно до п.6 с.42 та п.1 ст.75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Пропозиції та зауваження чернівчан щодо роботи міської ради, її виконавчого комітету і виконавчих органів приймає Громадська приймальня міської ради письмово або усно за телефонами 55-38-45, 52-38-92, 55-26-85, а також на електронну адресу document@rada.cv.ua, або в рубриці «Форум» офіційного порталу міської ради – forum.city.cv.uawww.forum.city.cv.uaЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *