21.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціКременчуцька міська рада Полтавської області запрошує представників малого та середнього бізнесу міста Чернівців взяти участь у Міжнародному бізнес-форумі «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом», який проходитиме 10 – 11 травня 2018 року в м. Кременчук, за адресою: площа Перемоги, 2, Велика сесійна зала, другий поверх.
Докладніше…

З нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії 26 квітня у великій залі Центрального палацу культури відбудеться концерт народного аматорського вокального ансамблю «Марічка» під керівництвом Любомира Равлюка.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Питання розподілу залишків коштів міського бюджету в сумі 203,1 мільйони гривень розглянули 18 квітня на громадських слуханнях у Ратуші. За результатами виконання міського бюджету за 2017 рік утворився залишок коштів міського бюджету, який пропонується спрямувати першочергово на розвиток міста.
Докладніше…

Громадські слухання з питання зміни тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відбудуться 7 травня 2018 року о 18 годині в приміщенні департаменту житлово-комунального господарства міської ради (вул.Героїв Майдану, 176).
Докладніше…

Новий тролейбусний маршрут №11 “Училище №15-Садгора” працює від сьогодні з 6.30 до 21.00. Інтервал руху складає одну годину. Наразі на маршруті працює два тролейбуси “Дніпро” Т 203.
Докладніше…

18-19 квітня 2018 року в Чернівцях відбулось засідання Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст. Міста-учасники проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»  всьоме зібралися для обговорення стратегічно важливих питань управління проектом та його реалізації. Докладніше…

15 травня у Літньому театрі о 19:00 відбудеться великий концерт пам’яті Володимира Івасюка – легендарного композитора і виконавця, поета, одного з фундаторів української національної масової музики.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з капітального ремонту проїжджої частини вулиці Герцена з 21 квітня по 29 травня буде повністю перекрито рух транспорту по вул. Герцена на ділянці від вул. Кармелюка до вул. Кочубея.
Докладніше…

Чернівчани, які мають активну громадянську позицію, хочуть брати участь в розвитку міста та мають цікаві ідеї, з 1 травня по 15 червня можуть подати свої проекти для участі в конкурсі «Бюджет ініціатив чернівчан». Ідеї, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані за кошти міського бюджету в 2019 році. Докладніше…

У Центрі культури “Вернісаж” на вулиці Кобилянської 23 квітня відбудеться захід, присвячений заслуженому працівнику культури України, відміннику освіти України, лауреату премії імені Сидора Воробкевича Віктору Макогону.
Докладніше…

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення благодійного виступу фаєр-шоу “Тіні вогню” 21 квітня з 20.00 до 22.00 буде повністю перекрито рух транспорту на площі Театральній  на ділянці від вул. Ф. Шіллера до вул. М. Лисенка.

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Комарова– чистка о/к з промивкою спецмашиною «Крот»
Руська, 77 – ремонт о/к з встановленням плит перекриття Докладніше…

Протягом доби 20 квітня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Руська, 81 – ремонт водопровідного вводу
вул. Стрийська, 4 – витік в оглядовому колодязі Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р. Докладніше…
Оголошення
До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!
Увага! Відключення електроенергії
Оголошення про проведення конкурсів на розміщення ПТС з торгівлі квасом
Оголошення про проведення конкурсів на розміщення ПТС з торгівлі морозивом
Оголошення про проведення конкурсів на розміщення ПТС з торгівлі кавою
Увага! Перекриття руху транспорту! (вул. Герцена)
Увага! Перекриття руху транспорту (Театральна площа)
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Про намір передати в оренду нерухоме майно
Департамент економіки Чернівецької міської ради повідомляє, що в квітні 2018 року приватизовано 2 о...Cторінка 1 з 2 6361234...1020...Остання »