18.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціІнспекція з благоустрою здійснює обстеження будівельних майданчиків, на яких зводять багатоквартирні житлові будинки. Наразі обстежено 28 майданчиків на предмет наявності мийок для коліс вантажної техніки та недопущення виносу бруду на проїжджу частину вулиць міста на 42-х існуючих будівельних майданчиках.
Докладніше…

Публічний геопортал, на якому збирається вся інформація, що має гекоординати – map.city.cv.ua, презентували 18 червня чернівчанам. Геопортал є публічною частиною муніципальної геоінформаційної системи, яку місто розвиває, у тому числі за підтримки проекту «Інтегрований розвиток міста».
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з реконструкції мереж газопостачання на вул. 28 червня Ірини Вільде з 18 червня до 20 серпня буде повністю перекрито рух транспорту на ділянці від вул. Б. Хмельницького до вул. І. Богуна.
Докладніше…

Чернівчани від сьогодні можуть оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у міському ЦНАПі.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з будівництва зливово-каналізаційних та водопровідних мереж по вул. Заставнянській з 18 червня до 10 липня буде повністю перекрито рух транспорту по вул. Шипинській на ділянці від І пров. Шипинського до вул. Топорівської.
Докладніше…

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від Інституту “Республіка” оголошує Конкурс інноваційних проектів, спрямованих на активізацію та залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні. Докладніше…

У зв’язку з проведенням робіт з капітального ремонту проїжджої частини вулиці Ірини Вільде з 20 червня до 20 липня буде повністю перекрито рух транспорту на ділянці від вул. Садової до вул. Братів Руснаків.
Докладніше…

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт по перепідключенню водопровідних мереж на вул. Дзержика ТОВ «Будівельник 2020» 19 – 20 червня 2018 року з 08:30 год. 19.06.2018 р. до 17:00 год. 20.06.2018 р. буде відключене водопостачання на будинки по вулицям: Гастелло, Нагірна, Заставнянська, Харківська, Дзержика, Київська, Мізюна, Луковецька, Кисловодська та прилеглих. Докладніше…

Електронна петиція щодо капітального ремонту ділянки дороги на вулиці Комарова між ЗОШ № 6 та озером набрала 268 голосів.
Докладніше…

Електронна петиція щодо встановлення пам’ятника воїнам прикордонникам усіх поколінь набрала 257 голосів.
Докладніше…

Цього року золоті та срібні медалі для 1162 чернівецьких випускників вручатимуть 22 червня в Літньому театрі. Початок урочистостей о 17.00.
Докладніше…

Електронна петиція щодо збереження автобусних маршрутів № 11 та № 12 набрала 264 голоси.
Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 89 дітей: 43 хлопчика та 46 дівчаток. В КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» народилися 28 хлопчиків та 17 дівчаток. В МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» народилися 15 хлопчиків та 29 дівчаток. Докладніше…

Електронна петиція щодо негайного прибирання МАФу з Театральної площі набрала 264 голоси. Докладніше…

До кінця липня у скверах на розі на розі вулиць Руської і Якоба фон Петровича та на вулиці Кордуби планують замінити освітлення. Як повідомили у комунальному підприємстві “Міськсвітло”, на капітальний ремонт скверика, що на розі вулиць Руської та Якоба фон Петровича, виділили понад 30 тисяч гривень.
Докладніше…
Оголошення
Департамент ЖКГ розглянув звернення ТОВ «ТД Укрвторресурс»
Увага! Перекриття руху транспорту! (вул. Шипинська)
Увага! Відключення електроенергії
До уваги орендарів приміщень комунальної власності!
Тимчасово не працюватиме бювет на бульварі Героїв Крут
Увага! Відключення електроенергії
Увага! Відключення водопостачання (вул. Золочівська, Бережанська)
Інформація про проведенння земельних торгів
Департамент економіки Чернівецької міської ради оголошує про наміри передати в оренду нерухоме майн...
Увага! Перекриття руху транспорту! (вул. Переяславська)Cторінка 1 з 2 6971234...1020...Остання »