29.07.2014


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Громадські слухання, обговорення та ініціативи


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Пропозиції щодо розвитку КП МТК "Калинівський ринок"МИ В:


МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Подольск Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Брянськ Бєльці


Основні положення Меморандуму порозуміння між проектом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова» та Чернівецькою міською радою обговорено на зустрічі Чернівецького міського голови Олексія Каспрука з Йохеном Гаулі та Мар’яною Борик – представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), яке реалізує зазначений проект у Львові. Докладніше…

Про це повідомив у листі Голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України Давид Жванія у відповідь на звернення міського голови Олексія Каспрука щодо необхідності дострокового припинення повноважень Чернівецької міської ради та проведення позачергових виборів.
Докладніше…

У Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського розгорнуто виставку «Пасіонарна особистість із Чернівців» з нагоди 130-річчя від дня народження відомого вченого, мецената, культурного і громадського діяча, політика, захисника українських інтересів у румунському парламенті Володимира-Сергія Сас-Залозецького.
Докладніше…

На МТРК «Калинівський ринок» розпочато роботи з технічного переоснащення торговельного сектору №5, зокрема майданчика №1. Проектно-кошторисна документація на проведення цих робіт отримала позитивний експертний висновок. Наразі у цьому секторі виконується ремонт асфальтового покриття. Роботи виконує комунальне підприємство міськШЕП.

Докладніше…

Чернівецька міська рада глибоко сумує з приводу смерті Галини Якимівни Степанчук, яка багато років чесно і віддано служила міській громаді.

Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

Електропостачання: частота струму 50 Гц. В МіськРЕМ на контролі виконання знаходяться 6 заявок, які пов’язані з відключенням від електропостачання споживачів електроенергії в мережі класу напруги 0,4 кВ.

Докладніше…

План взаємодії органів управління Чернівецької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та сил цивільного захисту на території Чернівців затверджено розпорядженням міського голови Олексія Каспрука.
Докладніше…

Як повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області, 27 липня станом на 12.30 місцевими мешканцями перекриті автодороги у трьох районах області:
Докладніше…
Оголошення
Оголошення про роботу групи із ліквідації стихійної гуртової торгівлі
Оголошення про результати земельних торгів у формі аукціону з продажу земельних ділянок
Оголошення про скликання позачергової сесії Чернівецької міської ради
Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно
Оголошення про конкурс на право укладання договору оренди нежитлового приміщення
Оголошення про засідання виконавчого комітету міської ради
Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу земельних ділянок у м. Чернів...
Оголошення про скликання чергової сесії Чернівецької міської ради
Оголошення про проведення Дня депутата
Оголошення про результати конкурсного відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустроюCторінка 1 з 1,3411234...1020...Остання »