11.02.2019


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціПро охорону пам'яток містобудування та архітектури, розташованих на вулиці о. Кобилянської
РІШЕННЯ III сесії Чернівецької міської ради ХХIV скликання від 27 червня 2002 р. №52

Враховуючи те, що вулиця О. Кобилянської є пам'яткою містобудування та архітектури, а будинки, які розташовані на цій вулиці, є пам'ятками архітектури, які прийняті на облік відповідно до рішення Чернівецької обласної ради від 18.06.1986р., з метою запобігання їх руйнування чи знищення, відповідно до підпункту 37 пункту 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про охорону культурної спадщини" та постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2001р. № 878 «Про затвердження Списку історичних населених місць України», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Заборонити проїзд транспортних засобів по вулиці О. Кобилянської в м. Чернівці.
2. Встановити, що у разі нагальної потреби проїзду по вулиці О. Кобилянської, учасники цього руху відшкодовують збитки, які заподіяні пам'яткам архітектури, розташованим на цій вулиці. Це правило не розповсюджується на транспортні засоби аварійних та спеціальних служб, згідно з переліком, який буде затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради,
3. Департаменту житлово-комунального господарства (В.Бабчук) спільно із департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради (В.Ткачук) до 10 липня 2002 року розробити та подати на затвердження виконавчого комітету міської ради схему та заходи по перекриттю руху транспорту по вулиці О. Кобилянської, попередньо погодивши проект з постійною комісією з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики.
4. Доручити органу охорони культурної спадщини (І.Коротун) до 10 липня 2002 року визначити розмір відшкодування за збитки, що спричиняються пам'яткам містобудування та архітектури рухом транспорту по вулиці О. Кобилянської та подати на затвердження виконавчого комітету міської ради.
5. Кошти, сплачені за відшкодування збитків, що завдані пам'яткам містобудування та архітектури рухом транспорту по вулиці О. Кобилянської використовувати на реконструкцію, ремонт та реставрацію пам'яток містобудування та архітектури, розташованих на цій вулиці.
6. Фінансовому управлінню міської ради (Є.Прокопець) спільно з юридичним відділом міської ради (О. Шиба) розробити та подати на затвердження виконавчого комітету міської ради положення про порядок справляння та використання коштів, сплачених на відшкодування збитків, завданих рухом транспорту по вулиці О. Кобилянської.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Ткачука В.М., директора департаменту житлово-комунального господарства та начальника фінансового управління Прокопця Є.Д.